Rozlicz się z nami, ze zwierzakami!

Nazywamy się „Lepszy Świat” bo naszym marzeniem jest stworzenie takiego świata dla zwierząt i środowiska. Od 2010 roku uczymy się jak to robić lepiej i skuteczniej, to nasza pasja, misja i powołanie. Najpierw były psy, bo fundację stworzyli psiarze, potem doszły koty, a z czasem papugi, szczurki, świnki morskie, chomiki, żółwie, aż w końcu dzikie ptaki, jeże i wiewiórki. Jesteśmy właśnie po to, aby pomagać zwierzętom, dbać o środowisko i bioróżnorodność.

  Jako organizacja non-profit działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta i dbać o środowisko potrzebne jest nam Wasze wsparcie, które Was nic nie kosztuje, a nam pomoże nadal realizować misję pomocy dla naszych braci mniejszych i środowiska.

  Przekazane darowizny możesz odliczyć od dochodu przy rozliczeniu PIT (do 6% dochodu rocznego) lub CIT (do 10% dochodu rocznego). W ten sposób nie tylko wspierasz naszą działalność charytatywną, ale i zmniejszasz kwotę podatku do zapłacenia w danym roku.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1,5% należnego podatku w bardzo prosty sposób - wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266.

Więcej informacji na co przeznaczymy przekazane 1,5% oraz potrzebne formularze znajdziecie TUTAJ

Wesprzyj działalność Fundacji!

Wspieram co miesiąc:

Wspieram / Siepomaga

Wspieram jednorazowo. Wybierz kwotę wsparcia: