SerceWyGrywa! Na pomoc zwierzakom poszkodowanym w powodzi.

Skutki wrześniowej powodzi odczuwane są do dziś. Szkody wyrządzone przez żywioł jeszcze długo będą wymagały naprawy. Ogromnej części z nich nie pokryją ubezpieczenia. Wiele gospodarstw domowych straciło dużą część swojego dobytku- zalane zostały domy, mieszkania, piwnice, garaże, gospodarstwa rolne i hodowle. Bezpowrotnie utracone materiały budowlane, opał, różnego rodzaju sprzęty, pojazdy, elektronarzędzia, zapasy żywności... można by tak wymieniać długo. Najbardziej niebezpieczny dla nas wszystkich choć niedostrzegalny gołym okiem skutek to skażenie środowiska... w wielu miejscach zalaniu przez wodę towarzyszyło też wydobywanie się niebezpiecznych substancji i przenikanie ich do gleby...

Niestety powódź nie ominęła również naszego powiatu. Na terenie Śląska Cieszynskiego znaleźliśmy wielu potrzebujących wsparcia. Jako że nasza fundacja statutowo zajmuje się pomocą na rzecz zwierząt i środowiska, skupimy się na wsparciu w tym zakresie. Dla ludzi którzy prowadzili swoje malutkie, przydomowe gospodarstwa i przeżyli we wrześniu tragedię, to z pewnością będzie ważne wsparcie. Pomóżmy im odbudować zdewastowaną infrastrukturę, utracone zapasy pasz i karm a także leczyć zwierzęta, które uległy zatruciom po skażeniu wody po powodzi. Niestety docierają do nas niepokojące informacje o zwierzętach domowych i gospodarskich, a nawet o małych dzikich zwierzętach które ucierpiały z tego powodu. W zależności od powodzenia naszej zbiórki będziemy się starać pomóc jak największej liczbie osób, które opiekują się nimi.

Jeśli macie jakieś informacje o potrzebujących skontaktujcie się z nami! Pomóżcie nam pomagać!!!

Wesprzyj zbiórkę i przywróć z nami ich lepszy świat! https://zrzutka.pl/ykyzww

• Koncert charytatywny!!!
  • Wspomóż zbiórkę!!!