Wystawa i kiermasz! 2 kwiatnia, Galeria Stela

Już za parę dni, za dni parę...
Spotykamy się na kiermaszu charytatywnym dla naszych zwierzaków w Galerii Stela w Cieszynie. Będziemy tam w niedzielę, do 9.00 do 16.00. Jak zawsze sprzedajemy nasze fundacyjne gadżety, a także różne różności. Jeśli chcecie pomóc zwierzakom zapraszamy na zakupy. Można też przynieść i podarować nam rzeczy na kiermasz, i także w ten sposób wspomóc podopiecznych. Prosimy tylko, aby rzeczy nie były zniszczone i aby były kompletne. Kiermaszowe podarunki można też dostarczyć do naszego biura, tel. 782 717 771.
Kiermaszowi towarzyszyć będzie wystawa fotografii bezdomnych psiaków "Czekając na dom", która startuje 2 kwietnia i potrwa do 16 kwietnia! To psiaki które nadal czekają na domy, i po cichutku liczymy na to, że dzięki wystawie je znajdą?
Serdecznie zapraszamy!??????‍?