Zabierz psiaka na spacer! Spacery ze schroniskowymi psiakami

Czy marzysz o psie, jego towarzystwie, zabawach z nim, spacerach, ale z różnych przyczyn nie możesz go adoptować? A może widziałeś, jak wygląda psie życie w schroniskach i chociaż trochę chciałbyś odmienić ich los, sprawić, aby stało się lepsze i weselsze? Jest na to sposób, bardzo prosty, przyjemny i do tego zdrowy.

W sobotnie przedpołudnia organizujemy spacery dla psów z cieszyńskiego schroniska. Można zabrać pieska na spacer, poznać, dać mu trochę przestrzeni i szczęścia, a także przy okazji pomóc w poszukiwaniu dla niego domu stałego. Jeżeli jesteś pełnoletni, masz czas i ochotę na sobotni spacer zostań wolontariuszem i pomagaj w ten sposób bezdomnym psom. Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 782 717 771 lub napisz na adres biuro@fundacjalepszyswiat.pl

Do zobaczenia!