Zapraszamy do udziału w zbiórce, podczas meczu CKS PIAST-BESKID BRENNA 19.06.2021

-Już już, tuż tuż… Bo 19 czerwca odbędzie się dzień niebywały. Mianowicie zapowiadają, że po tygodniu upałów, będzie padać! A to ci nowina… 
Uśmiecham się lekko sam do siebie rozbawiony poczuciem humoru panujących warunków atmosferycznych. Całkiem zabawne takie. 
-Hm… Czy coś jeszcze… Coś jeszcze miało się wydarzyć tego jakże niebywałego dnia. 
Z roztargnienia skrobię się po głowie pobudzając szare komórki. Skrob, skrob… Skrob, skrob!
- A mam! Tak, to jest to! 19.06, wszystko się zgadza. Radziecka sonda Mars 1 zbliżyła się do Marsa na odległość 193 tys. km, po czym weszła na orbitę okołosłoneczną… CHWILA! To znowu nie to… Myśl, myśl. 
Chodzę z coraz większą nerwowością po pokoju, zataczając to większe i większe koła na dość ograniczonej przestrzeni. Dochodząc do mniej lub bardziej przysłowiowej ściany, zapala mi się lampka, wszak nie ostrzegawcza. 
- Eureka jakem Archimedes! To jest to!
Szybko siadam do stołu i notuje myśli, które już przeskakują z głowy do rąk:
SERDECZNIE WAS WSZYSTKICH ZAPRASZAM 19.06 NA MECZ I TO NIE BYLE JAKI BO NA BOISKU WSPANIALI ZAWODNICY Z CKS PIAST I BESKID BRENNA.
A PRZY WEJŚCIU, TUŻ, TUŻ MY ZE SWOIM STOISKIEM. BĘDĄ CIACHA TAK PACHNĄCE, ŻE ŚLINKA SAMA JUŻ CIEKNIE. BĘDĄ KSIĄŻKI, TAK CIEKAWE, ŻE ODERWAĆ OCZU NIE BĘDZIE OD NICH MOŻNA. MASKOTEK TONĘ DLA NAJMŁODSZYCH, ACZ NIE TYLKO I MNÓSTWO INNYCH, CIEKAWYCH FANTÓW, KTÓRE WESPRĄ DZIAŁANIA FUNDACJI LEPSZY ŚWIAT I SCHRONISKA AZYL. 
- I co jeszcze, co jeszcze? A już mam!
ALE TO NIE WSZYSTKO! JEŚLI GŁODNYŚ INFORMACJI O NASZYCH DZIAŁANIACH- WIEDZ, ŻE DOBRZE TRAFIŁEŚ- POWIEMY CI CO ROBIMY I DLACZEGO. POWIEMY JAK MOŻNA NAM POMÓC, BAAA! ZAPROSIMY DO WSPÓŁPRACY. WSZAK W GRUPIE ZAWSZE RAŹNIEJ, A WOLONTARIUSZY POSZUKUJEMY!
-Ale jeszcze jakaś jedna, niesforna myśl mi uciekła na zielone łąki i nie chce z nich wrócić. Wszak pogoda ładna, co się jej dziwić… 
A MOŻE CHCESZ NAS WSPOMÓC KARMĄ DLA ZWIERZĄT, KOCAMI, PODKŁADAMI, MISKAMI, SMYCZAMI, SMACZKAMI, OBROŻAMI I INNYMI AMI AMI – ZNOWU TRAFIŁEŚ BO WŁAŚNIE TAKIE RZECZY TEGO DNIA BĘDZIEMY ZBIERAĆ!
CZYŻ TO NIE CUDNA WIADOMOŚĆ?! DZIEŃ IDEALNY!
A że trochę ma padać… 
Wiecie jak to z tymi prognozami pogody… Nastawcie się na POSITIVE VIBRATIONS i licznie przybywajcie. My Was potrzebujemy, zwierzaki Was potrzebują. No tak ogólnie to po prostu musicie być!!!
Zadowolony wstaję od stołu myśląc: MAMY TO! Już lecę, pędzę obwieścić całemu Światu dobrą nowinę, no i cóż. Widzimy się w sobotę- 19 czerwca, już o godzinie 17:00!

By być na bieżąco oraz móc w łatwy sposób promować naszą zbiórkę na meczu, zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/264578532081068/?ref=newsfeed

Wesprzyj działalność Fundacji!

Wspieram co miesiąc:

Wspieram / Siepomaga

Wspieram jednorazowo. Wybierz kwotę wsparcia: