Bono
Bono Płeć: PiesWiek: 9 lat 2 miesiąceRasa: MieszanaUmaszczenie: Czarne podpalaneSierść: KrótkaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja: Wkrótce

Zdrowy.

Bono jest niedużym, w kłębie około 35 centymentrowym kundelkiem, o krókiej czarno-podpalanej sierści, jest zdrowy i zaszczepiony, zaczipowany. To psiak, który został odebrany ze schroniska w Radysach i znalazł się pod opieką Fundacji „Lepszy Świat”. Bono ma około 8 lat, i jest uroczym starszym kundelkiem, ładnie dogaduje się z innymi psami, nauczył się chodzić na smyczy. Ma wielki apetyt i jest przyjazny do ludzi, lubi dzieci. Idealny dom dla niego to dom z ogrodem.

Bono przebywa w fundacyjnym przytulisku "Marzenie pod psim Azorem" w Cieszynie.

Kontakt w sprawie adopcji lub spaceru zapoznawczego: Kasia, tel. 782 717 771, Klaudia 669 223 033 (pn-pt 9.00 - 18.00, jeśli nie odbieramy prosimy o sms z imieniem psa, oddzwonimy).
Jeśli nie możesz wziąć Bono do siebie pomóż go nakarmić i adoptuj wirtualnie: ZOBACZ JAK