Cudowna Lara szuka domu!

…I jak tu się nie zakochać…?
Jest cudowną suczką o imieniu Lara, obecnie ma 5 lat, i niestety z przyczyn różnych zawirowań rodzinnych musi znaleźć nowy dom. Jest przyzwyczajona do obecności dzieci, kota, drugiego psa. W stosunku do obcych nie od razu ufna, ale wystarczy trochę czasu, aby się przekonała. Lara potrzebuje spacerów, zabaw, przestrzeni. Jest nauczona czystości, grzeczna i mądra, zdrowa, zaszczepiona i zaczipowana. Wkrótce zostanie wysterylizowana. Obecnie Lara przeszła pod naszą opiekę i szukamy dla niej cudownego, kochającego domu gdzie zostanie już na zawsze. Szukamy domu aktywnego, rodziny, która poświęci jej czas i będzie w stanie dać jej tyle aktywności, ile ona tego potrzebuje.
Jeżeli to właśnie Ty jesteś tym domem prosimy o kontakt z Fundacją, tel. 782 717 771 (jeśli nie odbieramy prosimy o sms, oddzwonimy).