Pitbull Hades PILNIE szuka domu!

Szukamy domu dla pięknego, około półtorarocznego psa rasy amerykański pitbulterier. Życie Hadesa nie było łatwe, często błąkał się po jednym z cieszyńskich osiedli wypuszczany bez nadzoru, lub zwyczajnie uciekał bo potrzebował ruchu i załatwienia swoich potrzeb. Wreszcie trafił do schroniska, skąd jednak został zabrany przez właściciela. W końcu już na stałe stracił dom. W międzyczasie znalazły się osoby chętne na adopcję, niestety nie poradziły sobie z nim i znowu trafił w kolejne miejsce, gdzie niestety również nie może zostać... Jest przerzucany z miejsca w miejsce, jego psychika coraz trudniej to wytrzymuje. Nigdy nie miał stabilizacji, pewności, stabilnego i odpowiedzialnego opiekuna, który poświęciłby mu tyle czasu na ile zasługuje i jakiego potrzebuje.

Teraz po raz kolejny nie ma się gdzie podziać i nie ma nikogo! Szukamy dla Hadesa odpowiedzialnego domu tymczasowego lub stałego. To bardzo pilne! Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z fundacją. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna, oraz zobowiązanie do kastracji. Pies zostanie przez nas zaszczepiony i zaczipowany.