Przyjaciel do adopcji vol. 2

Wraz z cieszyńskim Schroniskiem "Azyl" ponownie zapraszamy na wydarzenie zorganizowane z okazji rozpoczynającego się w październiku Międzynarodowego Miesiąca Dobroci dla Zwierząt! ??

Zapraszamy zatem na spotkanie z psami ze schroniska oraz z naszej fundacji!

Wydarzenie ma na celu promocję adopcji i prowadzenia domów tymczasowych dla zwierząt bezdomnych. ?

Głównym celem imprezy jest przybliżenie tematu zapobiegania bezdomności poprzez promocję adopcji i zachęcenie do zostania domem tymczasowym i/lub wolontariuszem.

☝️Będzie można porozmawiać z wolontariuszami o tym w jaki sposób każdy z nas może pomóc potrzebującym psom, kotom czy innym zwierzakom, a także poradzić się, jeśli macie problem ze swoim czworonogiem!

Ponieważ miesiąc październik obfituje w święta takie jak Światowy Dzień Wegetarianizmu, Dzień Zwierząt Hodowlanych, czy Światowy Dzień Zwierząt przygotowaliśmy dla uczestników również wiele innych atrakcji:

?Kiermasz używanej książki ?

?Kiermasz roślin domowych i ogrodowych ??

?Kiermasz ciuchów i rzeczy najróżniejszych ???

?Fundacyjny sklepikb ?

?Atrakcje dla dzieci, w tym malowanie twarzy ? ?

?Specjalistka z "Kudłatego salonu" udzieli cennych porad groomerskich ?

?Spotkanie z trenerką psów i behawiorystką ?

?Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się szerzej z działaniami Fundacji "Lepszy Świat"

Dodatkowo, będzie z nami Fundacja DKMS i będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. ?

Na naszym stoisku prowadzona będzie również zbiórka datków, darów rzeczowych i karmy dla podopiecznych Fundacji i schroniska. ? Cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc zwierzętom.

Zapraszamy także do dołączenia do wydarzenia na FB, codziennie pojawią się tam nowości na ten temat! WYDARZENIE FB

Wstęp wolny, zapraszamy! ??

• sdvb