Szukamy domu tymczasowego dla Łapsika!

Metamorfoza Łapsika?
W niedzielę wśród piesków zagubionych pokazywaliśmy Łapsika, który był bardzo zaniedbany, sierść miał w dredach, był brudny i skołtuniony. Ponieważ w schronisku jest w zamkniętym, ogrzewanym pomieszczeniu już teraz zajęła się nim nasza wspaniała groomerka z Kudłatego Salonu w Cieszynie. Wiktoria obcina bezdomne psiaki całkowicie za darmo, za co serdecznie dziękujemy!♥ Przy okazji pielęgnacji i czyszczenia uszu okazało się, że piesek ma stan zapalny uszu, zaczerwienienie skóry, coś jakby krwiak nad prawym okiem, strupy u nasady ogona, możliwe, że po pchłach, i narośl na prawym boku. Dlatego też szukamy jak najszybciej domu tymczasowego (w okolicach Cieszyna), aby można było rozpocząć szczegółową diagnostykę i leczenie Łapsika, co wiąże się z dojazdami do weterynarza. Oczywiście pokrywamy koszty opieki weterynaryjnej i dostarczymy karmę. Jeżeli ktoś chciałby pomóc prosimy o kontakt z Fundacją, tel. 782 717 771 (jeśli nie odbieramy prosimy o sms, oddzwonimy).