Zostań Patronem przytuliska "Marzenie pod psim Azorem"

Już ruszyło! Już teraz możesz zostać Patronem naszych zwierzaków i współtwórcą „Marzenia pod psim Azorem”, członkiem naszej nowej przytuliskowej społeczności. Dla pierwszego Patrona dodatkowa nagroda!

Patronite? A co to takiego pytacie? To wyjątkowe miejsce, które pomaga ludziom tak samo zakręconym jak my tworzyć z pasją rzeczy ciekawe, dobre, realizować misję lub własne hobby. Patronite łączy Autorów (i właśnie my staliśmy się takim dumnym Autorem), z Patronami (czyli mamy nadzieję właśnie z Wami), którzy zechcą wesprzeć naszą misję nie tylko dobrym słowem, ale i poprzez comiesięczną pomoc finansową. Czyli Patroni wpłacają regularne, wybrane przez siebie kwoty na konto Autora, a ten je wykorzystuje na potrzeby działalności, w naszym wypadku na budowę i utrzymanie Przytuliska, i oczywiście Patroni wiedzą, na co je wydał. Ale to nie wszystko, o nie nie! My mamy możliwość rozwoju, a Patroni  dostęp do wyjątkowych nagród, corocznych wspólnych spotkań przy ognisku, odwiedzania podopiecznych, a także bezcenną świadomość realnego wspierania i pomagania, budowania lepszego świata dla zwierząt. Razem tworzymy wyjątkową Patronitową społeczność.

Jak zostać Patronem? Patronem można zostać w kilku prostych krokach. Zakładasz konto na portalu Patronite.pl, i tutaj są do wyboru dwa sposoby: rejestrujesz się za pomocą maila (ten sposób nie różni się niczym od np. tworzenia konta na forum) lub wykorzystując istniejące konto Facebook, Apple ID lub Google. Tutaj znajdziesz formularz do rejestracji KLIK ale jest też sposób rejestracji poprzez wejście od razu na nasz profil https://patronite.pl/fundacjalepszyswiat wybieramy odpowiadający nam próg, czyli kwotę wsparcia, która będzie co miesiąc pobierana z Waszego konta i klikamy na niego (podświetli się na niebiesko i pojawi się informacja „Zostań Patronem”). Proste? I już należysz do naszej nowej, wspaniałej społeczności budującej lepszy świat.

Dlaczego to dla nas ważne? Takie organizacje jak my mają duży problem z zaplanowaniem budżetów, wydatków, inwestycji. Przecież nigdy nie wiemy, ile wpłynie nam procent z podatku, ile będzie darowizn czyli też ile zbierzemy na bazarkach, kiermaszach, do puszek, albo ile rzeczy sprzedamy w sklepiku. To ciągła loteria, a wydatków na zwierzęta nie da się zaplanować, nie przewidzimy ile trafi do nas potrzebujących psów, kotów, jeży, ptaków czy innych królików, jak będzie z ich zdrowiem, jakie operacje i leki będą potrzebne, i ile zjedzą karm. Teraz budujemy nasze Przytulisko, potrzebne są naprawdę spore inwestycje, oszczędności na to już się skończyły. Nie zrobiliśmy kanalizacji, bo nie ma z czego, nie mamy wolier dla małych dzikich zwierząt, a psie staruszki nadal czekają na swoje miejsce. To nasze pierwsze cele, niezbędne do tego, aby Przytulisko naprawdę zaczęło żyć. Jeśli będziemy mogli zaplanować inwestycje i zakupy będzie nam też łatwiej utrzymać zwierzęta, nie będziemy musieli wybierać ani ograniczać naszej misji. Dlatego to tak ważne. Powiedzmy, że będziemy mieli tylu Patronów, że co miesiąc wpłynie 5000 złotych (ech marzenie)! I już wiemy wtedy, że za trzy miesiące możemy zamawiać wolierę dla jeży czy też podłączać działkę do kanalizacji. Proste? To jak w domu, wiesz, ile masz to też wiesz, ile możesz wydać i to zaplanować.

Mamy coś niecoś dla każdego z Patronów, chociaż najbardziej cieszymy się, że będziemy mogli się z Wami spotkać, wspólnie nacieszyć przytuliskiem i towarzystwem przy ognisku. Poznacie nasze zwierzaki? To już niedługo, to już za parę miesięcy!:-) A póki co do zobaczenia na Patronite!

Wesprzyj działalność Fundacji!

Wspieram co miesiąc:

Wspieram / Siepomaga

Wspieram jednorazowo. Wybierz kwotę wsparcia: