Frugo
Frugo Płeć: KocurWiek: 8 miesięcy 4 tygodnieRasa: EuropejskiUmaszczenie: Szara pręgowana z białymSierść: KrótkaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja: Po adopcji

Zdrowy.

Nazywam się Frugo, jestem pod opieką Fundacji i mieszkam w domu tymczasowym. Jestem bardzo żywiołowym, chętnym do zabawy oraz łasym na pieszczoty i przytulanie małym kociakiem. Całe moje rodzeństwo znalazło już domy, tylko ja jeszcze czekam na swoją cudowną rodzinę, która w końcu mnie wypatrzy i się zakocha... Mam nadzieję, że nie będę długo czekał i zimę spędzę już w swoim nowym domu🥰☺️ Zobaczcie jakim jestem pięknym tygryskiem! Jeśli szukacie właśnie mnie zadzwońcie proszę do Fundacji pod numer 782 717 771 (lub jak zwykle sms) i się dogadamy😉 Jestem zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany, testy mam ujemne. Nic tylko brać i kochać!!!