Fiona
Fiona Płeć: SukaWiek: 9 lat 2 miesiąceRasa: MieszanaUmaszczenie: TricolorSierść: KrótkaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja: Wkrótce

Zdrowy.

Fiona jest suczką wielkościowo sięgającą ponad kolano, jest mieszańcem o pięknym trójkolorowym, biało-czarno-rudym umaszczeniu. Jest zdrowa i zaszczepiona, zaczipowana. Trafiła do nas odebrana interwencyjnie ze schroniska z Radysach. Gdy przyjechała był to pół dziki pies, który nie miał kontaktu z człowiekiem. Wiele miesięcy spędziła w hoteliku, gdzie starano się ją socjalizować, a niedawno zamieszkała w naszym przytulisku

Jaka teraz jest Fiona ? Jak wskazuje jej imię ma dwa oblicza, obcych się boi, szczeka, i ucieka, ale swoją opiekunkę kocha najbardziej na świecie. Zawsze przychodzi na zawołanie, przytula się i domaga pieszczot. To wspaniała suczka szukająca spokojnego domu, który poświęci jej chwilę i da czas aby się zaaklimatyzowała i zaufała (dom bez dzieci). Fiona na pewno się odwdzięczy i będzie kochała całym swoim wielkim serduchem!

Idealny dom dla niej to dom z ogrodem. Nie znamy jej stosunku do kotów.  Sunia przebywa w fundacyjnym przytulisku "Marzenie pod psim Azorem" w Cieszynie.

Kontakt w sprawie adopcji lub spaceru zapoznawczego: Kasia, tel. 782 717 771, Klaudia 669 223 033 (pn-pt 9.00 - 18.00, jeśli nie odbieramy prosimy o sms z imieniem psa, oddzwonimy).
Jeśli nie możesz wziąć Fiony do siebie pomóż ją nakarmić i adoptuj wirtualnie: ZOBACZ JAK