Misia
Misia Płeć: SukaWiek: 6 lat 10 miesięcyRasa: MieszanaUmaszczenie: RudeSierść: DługaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja: Wkrótce
Stan zdrowia:

Zdrowy.

Opis:

Misia to sunia, która wraz z dziesięcioma innymi psiakami została odebrana w trakcie akcji ratunkowej, prowadzonej na terenie schroniska w Radysach. W ten sposób znalazła się pod opieką Fundacji „Lepszy Świat”, a dalej przewieziona do hoteliku gdzie jest socjalizowana przez swoją opiekunkę.

Misia zamieszkała w boksie z naszym innym podopiecznym – Tajfunem, z którym bardzo dobrze się dogaduje. Stosunek do innych zwierząt domowych – na ten moment pozostaje nieznany. Niestety, obecnie Misia nie potrafi chodzić na smyczy,  na swoją opiekunkę nadal reaguje lekkim strachem, ale nie wykazuje wobec niej agresji. Tkwi w niej duży potencjał. Usilnie oswaja się z obecnością człowieka w różnych, nowych sytuacjach życiowych, które wcześniej były dla niej nieznane. Na osoby, których nie zna reaguje zapobiegawczo, bywa, że przejawia lekką agresję lękową. Stosunek do dzieci – nieznany. Podobnie jak pozostałe psy odebrane ze schroniska w Radysach wymaga pracy pod okiem behawiorysty. Misia została odrobaczona, oczekuje na szczepienia, posiada chip, jest przed zabiegiem sterylizacji. Opiekunka Misi określiła jej temperament jako „umiarkowanie żywiołowy”. 

Galeria:

Wesprzyj działalność Fundacji!

Wspieram co miesiąc:

Wspieram / Siepomaga

Wspieram jednorazowo. Wybierz kwotę wsparcia: