Tora
Tora Płeć: SukaWiek: 2 lata 8 miesięcyRasa: MieszanaUmaszczenie: CzarneSierść: DługaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja: Wkrótce
Stan zdrowia:

Zdrowy.

Opis:

Tora ma 2 lata, jest to przepiękna żywiołowa suczka. Jest pełna energii, łagodna i przekochana, nie wykazuje cienia agresji w stosunku do ludzi czy drugiej suczki, z którą przebywa. Jest młoda, żywiołowa i spragniona ruchu, poszukujemy dla niej zatem domu z ogrodem lub aktywnego opiekuna, który zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu w ciągu dnia. 
Na smyczy na razie chodzi chaotycznie, szarpie i ciągnie chcąc wszystko zobaczyć i powąchać, ale jest to kwestia do przepracowania. Świetnie sprawdzi się jako towarzysz dla innego psiego czworonoga, do pieszych wędrówek i długich spacerów czy wspólnego biegania. Czujemy, że będzie wtedy w siódmym niebie! Stosunek do dzieci oraz innych zwierząt nie jest niestety znany. Niewykluczone, że suczka będzie również wymagała nauki czystości, jako, że dotychczas załatwiała się w kojcu, w którym żyje.
Dziewczynę niedługo czeka wizyta weterynarza, który powie nam więcej o jej stanie zdrowia i ją zaszczepi. Na pierwszy rzut oka jednak wydaje się zdrowa i zadbana, sierść jest gęsta i błyszcząca a brzuszek najedzony. Suczka jest obecnie karmiona gotowanym domowym jedzonkiem, które najchętniej je, nauczona jest jednak również jeść suchą karmę.

Suczka to córka innej naszej podopiecznej Sami, która również szuka nowego domu, są ze sobą od początku więc są bardzo zżyte. 

Galeria:

Wesprzyj działalność Fundacji!

Wspieram co miesiąc:

Wspieram / Siepomaga

Wspieram jednorazowo. Wybierz kwotę wsparcia: