Luna
Luna Płeć: SukaWiek: 3 lata 7 miesięcyRasa: Husky syberyjskiUmaszczenie: Czarne z białymSierść: KrótkaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja: Wkrótce
Stan zdrowia:

Zdrowy.

Opis:

Luna przyjechała do nas z odległej o 600 kilometrów części Polski, gdzie psiaki mają naprawdę trudno. Trzymane na łańcuchach, zaniedbanie, karmione chlebem i odpadkami, to ich codzienność. Przywieźliśmy ją odebraną z łańcucha, na drugim łańcuchu obok, ale bez możliwości kontaktu trzymana była jej córka. Luna mieszkała w skleconej byle jak budzie, nigdy nie była u weterynarza, miała po prostu szczekać i pilnować, za to dostawała odpadki i byle jaką budę do spania. Pies w typie husky potrzebuje ruchu, aktywności, możliwości wybiegania się, ona nie miała na to szansy. Ona i jej córka są pod naszą opieką kilka tygodni. Luna nauczyła się chodzić na smyczy, cieszy się na widok wolontariuszy, dzielnie przyzwyczaja się do wizyt u weterynarzy. Nie ze wszystkimi psami się dogaduje, tylko z wybranymi. Lekko też przybrała na wadze, leczymy jej anemię. Szukamy dla niej cudownego kochającego aktywnego domu, który będzie o nią dbał. Nie wydamy jej do budy, chcemy aby była członkiem rodziny i towarzyszką wspólnych wypraw.  Luna ma około 3 lata, jest zaszczepiona i zaczipowana.

Kontakt w sprawie adopcji lub spaceru zapoznawczego: Kasia, tel. 782 717 771, Klaudia 669 223 033 (pn-pt 9.00 - 18.00, jeśli nie odbieramy prosimy o sms z imieniem psa, oddzwonimy).
Galeria:

Wesprzyj działalność Fundacji!

Wspieram co miesiąc:

Wspieram / Siepomaga

Wspieram jednorazowo. Wybierz kwotę wsparcia: