Onyks
Pełen radosnej energii pies Płeć: PiesWiek: 1 rok 11 miesięcyRasa: MieszanaUmaszczenie: CzarneSierść: DługaStatus: AdoptowanySterylizacja/Kastracja: Tak

Zdrowy, sprawny, pełny życia. Zaczipowany, zaszczepiony, odrobaczony.

Onyks jest stworzony do różnorodnej aktywności. Jest gibki, skoczny, szczupły, szybki. Ten średniej wielkości pies prędko się uczy, jest przyjazny dla ludzi i psów. Chętnie przebywa w pobliżu dzieci. Jest bardzo ładnym i czarującym mieszańcem cocker spaniela i karelskiego psa na niedźwiedzie. Do fundacji trafił po śmierci właściciela. W klatce trudno mu sobie poradzić z wielką energią do życia i eksploracji.

Jeżeli chcesz poznać tego cudownego psiaka, nie wahaj się skontaktować z Kasią pod numerem 790 302 102.

Onyks przebywa w fundacyjnym przytulisku "Marzenie pod psim Azorem", dzięki czemu można się z nim spotkać i pójść na spacer w dowolnym dniu i czasie.