Jamal
Jamal odpoczywa na trawie Płeć: PiesWiek: 5 lat 1 miesiącRasa: MieszanaUmaszczenie: Czarne podpalaneSierść: KrótkaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja: Tak

Zdrowy.

Jamal przebywa w fundacyjnym przytulisku "Marzenie pod psim Azorem". Jest ulubieńcem wolontariuszy, ponieważ każdy może się czuć z nim bezpiecznie. Wchodzisz do kojca, mówisz "cześć Jamal", zapinasz smycz i idziesz. Cieszy się na Twój widok, pozwala się głaskać, nie skacze, nie warczy. Przyjaciel od pierwszego spotkania.

Na spacerach początkowo ciągnie, jednak potrafi iść spokojnie, gdy pierwsza ekscytacja minie. Nie ugania za samochodami, nie ujada z czworonogami, uwielbia taplać się w wodzie oraz przynosić piłeczkę. Ma zdecydowanie przyjazny stosunek do większości psów,  a jedna suczka z przytuliska obdarzyła go wyjątkową sympatią. Coco dzięki Jamalowi stała się odważniejsza i odzyskała radosny stosunek do spacerów - "jak na spacer i do ludzi to tylko z Jamalem!"

Jamala można polecić do każdego domu, bo jest to jeden z tych uroczych psich ideałów, który przynosi natychmiastowe poczucie zadowolenia z towarzystwa czworonożnego, włochatego cuda.

Filmowe portfolio:

Jamal i Coco #1 "Bo ja lubię z Tobą"

Jamal i Coco #2 "Z Tobą mogę wszystko"

"Spacerów, przysmaków i kąpieli nie odmawiam"

Kontakt w sprawie adopcji lub spaceru zapoznawczego: Klaudia 669 223 033, Kasia 790 302 102 (pn-pt 9.00 - 18.00, jeśli nie odbieramy prosimy o sms z imieniem psa, oddzwonimy).