Aria
Aria Płeć: SukaWiek: 8 lat 7 miesięcyRasa: MieszanaUmaszczenie: WilczasteSierść: KrótkaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja:

Zdrowy.

Aria w schronisku była bardzo wystraszona, na spacerach nie chciała iść, wolała skulona stać w miejscu. Dlatego postanowiono, aby tą bardzo wrażliwą suczkę przenieść na działkę fundacji "Marzenie pod psim Azorem". Po 8 dniach pobytu w nowym miejscu, dzięki zaangażowaniu wolontariuszki Zofi, Aria zmieniła się nie do poznania. Bardzo ładnie chodzi na spacerach, dobrze reaguje na komendy, ufnie podchodzi do poznanego człowieka, ładnie jeździ w samochodzie, jest łagodna do dzieci. Z wyglądu przypomina małego wilczka, w kłębie ma około 40cm. Jest delikatna, raczej spokojna, dogaduje się z innymi psami. Jest gotowa, aby rozpocząć nowe życie u boku spokojnej rodziny.

Kontakt w sprawie adopcji lu spaceru zapoznawczego. Kasia, tel. 782 717 771, Klaudia 669 223 033 (pn-pt 9.00 - 18.00, jeśli nie odbieramy prosimy o sms z imieniem psa, oddzwonimy)

Zobacz Arię w akcji:

"Aria - delikatna i wrażliwa dama"