Egar
Egar Płeć: PiesWiek: 7 lat 6 miesięcyRasa: MieszanaUmaszczenie: BrązoweSierść: KrótkaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja:

Zdrowy.

Egar po dwóch latach spędzonych w schronisku, trafił na fundacyjną działkę  "Marzenie pod Psim Azorem".  Dzięki zaangażowaniu wolontariuszki Magdy, ten pies w typie American Staffordshire Terrier po wyjściu z kojca szybko się uspokaja i pięknie chodzi na luźnej smyczy. Jest to pies bardzo silny, nie zwraca uwagi na inne psy, nie szuka zaczepki. Biegając na wybiegu wita się z innymi psami, na spacerze potrafi iść z innym psem, jednakże może bronić swoich zasobów. Dlatego dom preferowany bez innych zwierząt, bądź do ludzi z doświadczeniem i potrafiących wprowadzić i odpowiednio zapoznać z innym czworonogiem. Egar kocha ludzi, lubi się przytulać , siadać na kolanach. Nie lubi wracać do kojca, początkowo trzeba było z nim walczyć i na siłę ciągnąć, teraz po parunastu ćwiczeniach z Magdą, wchodzi grzecznie na smyczy. Bardzo szybko się uczy. Jest wdzięcznym psem. Uwielbia pływać, skakać do wody za patykiem. Lubi jeździć samochodem. Potrafi usiąść, dać łapę, wrócić na przywołanie.

Jeśli chcesz poznać Egara i przejść się z nim na spacer, zadzwoń lub napisz do Magdy pod numerem 512195196. Magda chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i najlepiej przedstawi Ci swojego schroniskowego ulubieńca.

Zobacz filmiki z Egarem w roli głównej:

"Egar w samochodzie ma swój chill"

"Egar  - przystojniak do adopcji"