Enia
Enia Płeć: SukaWiek: 5 lat 2 miesiąceRasa: MieszanaUmaszczenie: JasnorudeSierść: DługaStatus: Gotowy do adopcjiSterylizacja/Kastracja: Tak

Zdrowy.

Enia jest suczką o urodzie puchatej lisicy, w typie szpica niemieckiego średniego. Przebywała 6 miesięcy w schronisku "Azyl" w Cieszynie, a następnie została przeniesiona do fundacyjnego przytuliska "Marzenie pod psim Azorem", w celu socjalizacji. Była pieskiem bardzo lękliwym, sparaliżowanym ze strachu na widok człowieka, ale już po miesiącu pracy z wolontariuszami, ta niepewna świata dama, zaczęła bardzo ładnie chodzić na smyczy i ufać poznanym wolontariuszom.  Enia została adoptowana przez panią, która bardzo ją pokochała, ale nie umiała sobie poradzić z jej lękami. Obecnie suczka przebywa w domu tymczasowym u naszej wolontariuszki, gdzie towarzyszą jej trzy psy. Poszukujemy dla niej świadomej rodziny, najlepiej w domu z ogrodem i ułożonym psem .

Enia jest lękliwa, ale łagodna. Nie okazuje agresji, szybko akceptuje poznane pieski, bardzo ładnie jeździ samochodem, jest nauczona czystości w domu. Trzeba popracować nad jej zaufaniem do ludzi oraz okazać cierpliwość jej lękom, które bez wątpienia wynikają ze złych doświadczeń. Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba, która postanowi stworzyć jej przyjazną i bezpieczną przestrzeń, w której Enia będzie mogła znaleźć dom i odczarować obraz człowieka.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub masz ochotę poznać tą rudowłosą damę, zadzwoń lub napisz do Zofii, u której obecnie Enia przebywa - 605121363 lub do Kasi 787 717 771

Zobacz Enię na filmikach:

"Enia - okruch miłości"

"Puchata pełnia życia"